Конан О’Браєн вперше стане ведучим церемонії «Оскар»
Джерело: The Hollywood Reporter
Американська академія кіномистецтва оголосила, що американський комік ірландського походження й телеведучий Конан О’Браєн стане ведучим 97-ї церемонії вручення премії “Оскар”, яка відбудеться 2 березня 2025 року.
“Ми раді і маємо честь, що Конан О’Браєн буде ведучим церемонії “Оскар” цього року”, — заявили генеральний директор Академії Білл Крамер і президентка Джанет Янг.
Таку відповідальність 61-річному О’Браєну доручили вперше в його кар’єрі.
Як розповіли у виданні, О’Браєн працював на телебаченні впродовж десятиліть. Останніми роками він перейшов від ведучого нічного ток-шоу до ведучого подкасту “Конану О’Браєну потрібен друг” .
Колишній сценарист популярного ток-шоу “Суботнього вечора в прямому ефірі” і серіалу “Сімпсони” раніше отримав 31 номінацію на премію “Еммі”, п’ять з яких призвели до перемоги.
Зазначається, що 96-ту церемонію “Оскар” — як і 89-у, 90-у та 95-у — проводив вечірній ведучий телеканалу ABC Джиммі Кіммел, утім, він відхилив запрошення повернутися на 97-му церемонію.
- 75-річний актор Семюел Л. Джексон заявив, що не вважає номінацію на премію “Оскар” почесною. За його словами, справжня честь у кінобізнесі – це перемога, бо номінації мають незначне значення для Голлівуду.
У низці приватних переговорів з командою Дональда Трампа трансатлантичні партнери висловили аргументи на користь продовження підтримки України. У результаті, союзники заявили, що нова адміністрація США не стане змушувати Київ до передчасних переговорів з Росією.
Стримінговий сервіс Netflix анонсував нове лайфстайл-шоу “З любов’ю, Меган”, де ведучою та виконавчою продюсеркою є герцогиня Сассекська Меган Маркл.
У Харкові підприємець зі стартовим пістолетом на автомобілі Tesla напав на транспорт та працівників ТЦК. Він намагався викрасти військовзобов’язаного.
Українська фристайлістка Анастасія Новосад (лижна акробатка) не повернеться до виступів на рівні Кубка світу.
Міністерство оборони розробило систему кваліфікації для операторів безпілотних літальних апаратів, котра складається з чотирьох базових кваліфікаційних рівнів (БКР). Кожен з рівнів визначає можливості та обмеження для керування різними типами дронів.