«Кондратюк забирає мою військову зарплату»: співак Козловський про скандал з експродюсером

Джерело: Instagram-акаунт Віталія Козловського

Український співак Віталій Козловський, якого мобілізували на війну з російським агресором, розповів деталі скандалу зі своїм експродюсером Ігорем Кондратюком. За словами виконавця, Кондратюк забирає у нього чи не всю військову зарплату.

Козловський зауважив, що зараз у ЗМІ публікують низку новин щодо цієї ситуації, тому він вирішив самостійно оприлюднити подробиці.

За його словами, судові тяганини з Ігорем Кондратюком тривають вже понад 10 років.

“ВАЖЛИВО! Ці суди – НЕ наслідок порушення якогось контракту. НЕ наслідок того, що я був винен гроші або в мене їх вклали, а я не повернув. Я пішов, не будучи винним ні копійки”, – наголосив виконавець.

Він пояснив, що ці борги виникли після припинення співпраці з Кондратюком, коли він почав виконувати на концертах свої пісні, які за документами належали саме Кондратюку.

“Бо коли співпрацювали, я на тотальній довірі підписував будь-які папери з напуттям: “Твоя справа співати. Документи це просто формальність, підписуй, а по-людськи ми завжди домовимось”. От я і був впевнений, що порозуміємось і дійдемо з ним згоди. Принаймні, я не раз був ініціатором пропозиції зустрітись, обговорити і знайти рішення. Від зустрічей Кондратюк категорично відмовлявся”, – пояснив Козловський.

Як наслідок – почались судові позови проти співака за порушення авторських прав.

Артист додав, що вже сплатив один мільйон гривень, однак після цього на нього “полетіли” нові позови і зараз йому потрібно виплатити ще два мільйони гривень.

“Сьогодні військова частина відраховує від мого грошового забезпечення (зарплати) відсоток на погашення виконавчих проваджень. І на користь Кондратюка, і на штраф в держбюджет. Проваджень декілька, тому після всіх відрахувань від зарплати лишається десь половина, яку я мав би отримувати. Але і цей залишок, потрапивши на мою картку, одразу блокується і списується виконавчою службою майже повністю (всі скріни цих стягнень я маю)”, – розповів Козловський.

Він додав, що на передовій ця ситуація сприймається зовсім по-іншому, оскільки часто військовим доводиться самостійно купляти необхідні на війні речі, на які вони спільно скидаються коштами.

“У кого рідні на війні, мене зрозуміють. Мусив розвести руками і пояснювати ситуацію своїм, бо скидатись було вже нічим”, – зауважив співак.

Також за словами Віталія Козловського, до Кондратюка письмово звертались з проханням припинити стягування коштів на період війни, проте його колишній продюсер відповів, що “перебування на службі не заважає продовжити стягнення”.

“Ось і все. Я не збираюся жалітися, спекулювати статусом військового і говорити пафосні речі про те, що мені мають забути ці гроші. Співчуття мені не треба, бо історія не про це. Якщо суд постановив, що я їх маю сплатити – я буду сплачувати”, – наголосив співак.

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.