Корейська компанія планує реалізувати проєкт «Розумне місто» в Умані

Джерело: Business Korea

Компанія з Південної Кореї “K-water” планує реалізувати проєкт “Розумне місто” в Умані. Планується створення генерального плану сталого та ефективного розвитку ділового міста.

Згідно з проєктом, передбачено аналіз умов розвитку, аби почати реалізацію. Зокрема треба розробити генеральний план “розумного міста”, забезпечити фінансування та запросити місцевих чиновників на навчання.

Проєкт планують почати реалізовувати вже у вересні, аби завершити до квітня 2024 року.

Це послуга, що пов’язана з реконструкцією міст, є першою, наданою на замовлення уряду. Проєкт курується Міністерством землі, інфраструктури та транспорту та Корпорацією закордонної інфраструктури та міського розвитку Кореї.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.