Королева Камілла отримала власну Барбі на заході Women Of The World

Джерело: BBC

Королеві Каміллі подарували ляльку Барбі, яка є її мініверсією.

Ляльку, одягнену у такий самий одяг, королева отримала за роботу президенткою фонду “Women Of The World” (Wow).

Фото: PA Media

Ця благодійна організація підтримує гендерну рівність, відзначає досягнення жінок і дівчат та розглядає перешкоди, які заважають їм реалізувати свій потенціал.

Волосся ляльки схоже на кучері Камілли. Ювелірні вироби також створено за зразком того, що носила королева, включаючи її значок.

Фото: PA Media

Королева, видавалося, була дуже задоволена своїм двійником

“Ви забрали у мене (у її ляльки – ред.) приблизно 50 років життя – ми всі повинні мати Барбі”, – сказала вона

Такий подарунок королева Камілла отримала на святкуванні Міжнародного жіночого дня з жінками та школярками, які “уособлюють надію для жінок у майбутньому”.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.