Кувейт відкрив свій ринок для експорту риби та рибних продуктів з України

Джерело: Держпродспоживслужба

Кувейт відкрив доступ до свого ринку для експорту риби та рибних продуктів з України.

Відтак, українські підприємці отримали змогу експортувати до держави Кувейт рибу та рибні продукти.

Як зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, це вже другий зовнішній ринок для українських експортерів, який МЗС та Держпродспоживслужба відкривають цього тижня.

Першим був китайський для виробників меду, нині катарський для виробників риби та рибних продуктів.

Очільник МЗС наголосив, що переговори з іноземними партнерами щодо спрощення виходу українських товарів на іноземні ринки тривають: “Це важлива частина нашої роботи та ширшої стратегії зі створення нових можливостей у світі для українського бізнесу”.

Своєю чергою голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук додав, що в пріоритеті – відкриття ринків країн Азії та Північної Америки.

Додамо, що наразі погоджено форми двосторонніх сертифікатів на експорт з України риби та рибних продуктів в такі країни: Європейський Союз, Азербайджан, Велика Британія,  Ізраїль, Ірак, Катар, Кувейт, Молдова, Саудівська Аравія, Сербія, Таджикистан, Туреччина, Туркменістан, Узбекистан.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.