Кваден Бейлс, який має карликовість, зіграв у фільмі «Фуріоза: Шалений Макс. Сага»

Куаден Бейлз, хлопчик з карликовістю, зіграв у фільмі “Фуріоза: Шалений Макс. Сага”. Вперше про нього стало відомо у 2020 році, коли у мережу потрапило відео, де дитина скаржилася на безпомічність і біль у зв’язку зі знущаннями через його карликовість.

Він казав, що хоче закінчити життя самогубством через цькування.

Фото: Heroic Hollywood

Те відео поширила мати дев’ятирічного Куадена Бейлза, а воно своєю чергою стало вірусним і зібрало підтримку від користувачів соціальних мереж та зірок зі всього світу.

Згідно Daily Mail, Бейлз народився з формою карликовості, яка називається ахондроплазією.

Першим фільм, де зіграв Куаден, отримав назву “Три тисячі років туги” 2022 року. Утім режисер Джордж Міллер вирішив взяти його й у свій новий проєкт “Фуріоза”.

Ще з’явилося фото, як Куаден пройшов по червоній доріжці на прем’єрі фільму.

Фото: Don Arnold / Getty

19 червня Риксдаг, після п’ятигодинних дебатів, проголосував за угоду щодо військової співпраці зі США, так звану угоду DCA, яка дає американським військовим право використовувати 17 шведських військових баз по всій країні.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

3 червня у своєму будинку в центрі Лос-Анджелеса помер найстарший чоловік у США Моррі Маркофф. Йому було 110 років. 

19 червня британському політику, колишньому прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону виповнюється 60 років. В особі цього лідера Україна отримала від Великої Британії безпрецедентну підтримку з початку повномасштабного вторгнення російських військ. Він не лише одним з перших здійснив візит до охопленої вогнем держави, але й посилив оборону України, домігшись погодження низки необхідного озброєння.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.