Кислиця розкритикував включення Нетребко до кінопоказів Королівської опери в Лондоні
Джерело: заступник голови МЗС Сергій Кислиця/Facebook
Перший заступник голови МЗС Сергій Кислиця засудив рішення Королівського оперного театру в Лондоні включити росіянку Анну Нетребко до програми міжнародного кіносезону 2025–2026 років.
“Тільки фото із бандитами і їх московськими кураторами могло б бути кращою ілюстрацією всесвітньої ганьби Королівського оперного театру в Лондоні, який оголосив про кіносезон 2025-26 років, у якому дев’ять постановок будуть показані у 1500 кінотеатрах по всьому світу. “Тоска” – перша у списку. У головній ролі Анна Нетребко”, – йдеться у повідомленні.
Востаннє Нетребко виступала у Королівській опері у квітні 2019 року в опері Верді “Сила долі”, а заплановані на січень 2022 року виступи були скасовані через обмеження на в’їзд до Європи.
- Лондонська Королівська опера повідомила про повернення на сцену російської оперної співачки Анни Нетребко після шестирічної перерви.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.
На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.
У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.
Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності