Китай готовий до подальшої співпраці з Іраном навіть після атаки на Ізраїль

Джерело: Bloomberg

Міністр закордонних справ Китаю Ван І підкреслив готовність своєї країни до подальшої співпраці з Іраном у різних сферах і активного розвитку двосторонніх відносин, не зважаючи на події, що відбулися недавно. Він висловив таку позицію під час телефонної розмови зі своїм іранським колегою Хосейном Амірабдоллахіаном.

Головний китайський дипломат також зазначив, що Китай розуміє становище Ірану, яке називає свої військові дії “обмеженими”, і підтримує право країни на самооборону.

Щодо конкретних напрямків співпраці, Ван не вказав деталей, але нагадав, що подібні обіцянки Китай вже робив у минулому. Особливо, це стосується зустрічі лідера Китаю Сі Цзіньпіна з президентом Ірану Ебрагімом Раїсі в Пекіні.

Кілька тижнів тому Сполучені Штати заявили про намір підсилити тиск на Китай, щоб змусити його припинити закупівлю іранської нафти. Хоча, слід відзначити, що Китай, будучи одним з основних покупців іранської нафти, в січні зупинив поставки, вимагаючи вищих цін.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що практично на всій території Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Хорватії зникло електропостачання. Чому стались відключення – поки невідомо.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Жінка, якій пощастило пережити Голокост, потрапила на обкладинку липнево-серпневого випуску Vogue Німеччина.

В Британії жінка, яка стверджувала, що її зґвалтував терапевт, отримала понад 200 000 фунтів стерлінгів відшкодування.

71-річна жителька Коломийщини перерахувала понад мільйон гривень “лікарю з Англії”, який вдавав, що закохався у неї.