«Київстар» заявив про відновлення мобільного інтернету в метро Києва і Харкова
Джерело: “Київстар”у Facebook
Мобільний оператор “Київстар” відновив роботи мобільного інтернету в метрополітенах Києва і Харкова. На сьогодні мережа продовжує стабілізуватися.
Станом на 13:00 працюють:
- 99% базових станцій;
- послуги зв`язку та мобільного інтернету;
- SMS, міжнародний голосовий роумінг;
- брендові магазини.
Оператор додав, що компанія продовжує покращувати роботу “Домашнього Інтернету” та знімати обмеження у швидкості мобільного інтернету. Ще триває робота над запуском швидкісного мобільного інтернету в роумінгу.
“Ми спрямували усі наші сили на стабілізаційні роботи, а також долучили до цього міжнародних партнерів. Робимо все, щоб якомога швидше усунути усі наслідки хакерської атаки”, – йдеться у повідомленні.
- 15 грудня фахівці “Київстару” відновили доступ до мобільного інтернету на всій підконтрольній Україні території.
- Зранку 12 грудня у “Київстарі” стався масштабний збій, через який абоненти не можуть перейти на інших операторів у внутрішньому роумінгу. Проблема вплинула на інші сервіси та нацроумінг. 13 грудня, російська хакерська група “Солнцепек” взяла на себе відповідальність за кібератаку на “Київстар”.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.