Мадонна підтримала українських дітей, які страждають від війни РФ

Джерело: Мадонна/Instagram

Напередодні Глобального саміту миру американська співачка Мадонна прокоментувала війну в Україні, розв’язану Росією. Зокрема, артистка звернула увагу на долі українських дітей.

“Де є конфлікт, страждають діти… Україна, Палестина, Ізраїль, Ємен, Сирія, Нігерія, Конго, Малаві…. Цей список збільшується. Ми можемо багато в чому не погоджуватися, але я молюся, щоб ми всі погодилися з тим, що наших дітей потрібно захищати,” – написала вона.

Також Мадонна опублікувала відео, де зображено, як українські діти ховаються в укриттях під час російських обстрілів, та автобус із символікою так званої “ДНР”, що вивозить дітей на окуповані території.

“15 червня світові лідери зберуться у Швейцарії на Глобальний саміт миру, присвячений припиненню війни в Україні та поверненню понад 19 тисяч українських дітей, відірваних від сімей та депортованих до Росії”, – зазначила співачка.

Мадонна наголосила, що вона – за мир для дітей по всьому світу.

“Сподіваюся, ви приєднаєтесь до мене”, – резюмувала виконавиця.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.