Мадонна підтримала українських дітей, які страждають від війни РФ
Джерело: Мадонна/Instagram
Напередодні Глобального саміту миру американська співачка Мадонна прокоментувала війну в Україні, розв’язану Росією. Зокрема, артистка звернула увагу на долі українських дітей.
“Де є конфлікт, страждають діти… Україна, Палестина, Ізраїль, Ємен, Сирія, Нігерія, Конго, Малаві…. Цей список збільшується. Ми можемо багато в чому не погоджуватися, але я молюся, щоб ми всі погодилися з тим, що наших дітей потрібно захищати,” – написала вона.
Також Мадонна опублікувала відео, де зображено, як українські діти ховаються в укриттях під час російських обстрілів, та автобус із символікою так званої “ДНР”, що вивозить дітей на окуповані території.
“15 червня світові лідери зберуться у Швейцарії на Глобальний саміт миру, присвячений припиненню війни в Україні та поверненню понад 19 тисяч українських дітей, відірваних від сімей та депортованих до Росії”, – зазначила співачка.
Мадонна наголосила, що вона – за мир для дітей по всьому світу.
“Сподіваюся, ви приєднаєтесь до мене”, – резюмувала виконавиця.
- Відзначаючи 40-річчя музичної кар’єри, американська співачка Мадонна влаштувала великий тур. Під час концерту у Лондоні виконавиця розгорнула прапор України із закликом про підтримку. Свій сценічний образ співачка доповнила капелюшком від українського дизайнера Руслана Багінського.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.