«Мадяр» підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя

Джерело: Роберт “Мадяр” Бровді

Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.

Нагадаємо, у Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.

“Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС (ПС 330/220/110/35кВ “Севастополь”). Кіна не будет, а світла, як виявляється, багато не буває”, – повідомив Бровді.

Він зазначив, що операцію виконували “Птахи” 1-го окремого центру Сил безпілотних систем під координацією новоствореного Центру глибинного ураження СБС.

Командувач СБС також додав, що протягом ночі 24 червня “Птахи” СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях.

Північна Корея повинна будувати два військові кораблі розміром з її 5000-тонний есмінець “Чхве Хьон” щороку протягом наступних п’яти років, заявив лідер Кім Чен Ин на церемонії введення в експлуатацію есмінця у 23 червня.

Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.

На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.

СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.

Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.