Майбутня королева Бельгії потрапила під заборону на навчання іноземних студентів у Гарварді
Джерело: Reuters
Принцеса Єлизавета, 23-річна майбутня королева Бельгії, потрапила під заборону на навчання іноземних студентів у Гарварді, яку напередодні запровадила адміністрація Білого дому.
22 травня адміністрація Трампа скасувала дозвіл Гарварду приймати іноземних студентів і змушує тих, хто вже навчається, перевестися в інші навчальні заклади або втратити свій легальний статус у США.
“Принцеса Єлизавета щойно завершила перший рік навчання. Вплив цього рішення (адміністрації Трампа – ред.) стане більш зрозумілим у найближчі дні чи тижні. Ми наразі вивчаємо ситуацію”, — повідомила речниця Королівського палацу Бельгії Лоре Вандорне.
Як розповіли у виданні, Єлизавета навчається на магістерській програмі з державної політики в Гарварді — це дворічний курс, що, як йдеться на сайті університету, розширює світогляд студентів і вдосконалює їхні навички для “успішної кар’єри в державній службі”.
Принцеса є спадкоємицею бельгійського трону як найстарша з чотирьох дітей короля Філіпа і королеви Матильди. Перед Гарвардом вона здобула ступінь з історії та політики в Оксфордському університеті у Великій Британії.
У Гарварді дії адміністрації Трампа назвали незаконними.
- У п’ятницю, 23 травня, Гарвардський університет подав до суду на адміністрацію Трампа через раптову заборону на приймання іноземних студентів.
Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.
За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.
Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.
Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.