Майкл Джексон мав понад пів мільярда доларів боргу, коли помер у 2009 році

Джерело: The Guardian

Нові судові документи свідчать про те, що американський співак та танцюрист Майкл Джексон накопичив понад пів мільярда доларів боргу на момент його смерті у 2009 році.

У судовій заяві від 21 червня виконавцями його майна надано деякі з найповніших деталей про проблеми з фінансами, яких зазнавав 13-разовий володар Греммі.

У заяві до вищого суду округу Лос-Анджелес розповідається про те, як на “найбільш значні активи” Джексона наклались “борги і претензії кредиторів на суму понад 500 мільйонів доларів США, причому на частину боргу нараховувалися відсотки за надзвичайно високими процентними ставками, і деяка заборгованість у дефолті”.

Джексон помер 25 червня 2009 року у віці 50 років, незадовго до того, як  мав розпочати свій концертний тур This Is It, який мав включати такі міста, як Лондон, Париж, Нью-Йорк і Мумбаї. Співак проковтнув смертельну дозу сильнодіючого хірургічного анестетика пропофолу, який йому дав лікар Конрада Мюррея. Останнього пізніше визнали винним у ненавмисному вбивстві та засудили до чотирьох років ув’язнення.

Смерть Джексона в його будинку в Лос-Анджелесі призвела до фінансової відповідальності на приблизно 40 мільйонів доларів перед промоутером This Is It, AEG, стверджується в нещодавньому судовому документі. У заяві зазначено, що на момент смерті Джексон мав судові позови за кордоном і в кількох штатах США.

Кредитори подали понад 65 претензій проти Джексона, що спричинило ще більше судових процесів. Але в поданні виконавці написали, що більшість вимог кредиторів та інших судових дій вони врегулювали або іншим чином вирішили.

Виконавці також попросили відшкодувати їхнім адвокатам кошти зі спадщини Джексона за юридичні послуги у 2018 році, серед інших витрат.

Бенефіціарами маєтку Джексона є його мати Кетрін і діти: Прінс, Періс та Майкл. Але виконавчі органи заявили, що бенефіціари Джексона не отримували фінансові виплати з його маєтку через невирішений спір із Службою внутрішніх доходів США щодо федеральної податкової декларації за 2021 рік.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.

Якщо чинний лідер США Джо Байден вирішить не балотуватись на пост президента цьогоріч, то, найімовірніше, кандидаткою від Демократичної партії стане віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс.

19 липня в центрі Києва незаконно знесли історичну будівлю — Садибу Зеленських, збудовану у 1890 році. Поліція відкрила кримінальне провадження, а міська влада засудила знесення як “зухвале та цинічне самоуправство”.

Херсонський фермер Андрій Целеп другий рік поспіль вирощує кавуни на правобережній частині області. До цього він мав поля на лівобережжі Херсонщини, яка зараз тимчасово окупована росіянами.