Малюнок українського художника з‘явиться на обкладинці нової книги Тімоті Снайдера

Джерело: Антон Логов в коментарі “Укрінформу”

На обкладинку нової книги американського історика та письменника Тімоті Снайдера під назвою “On Freedom” помістять малюнок українського художника Антона Логова.

“Мій малюнок на обкладинці нової книги легендарного Тімоті Снайдера, затверджений особисто автором. Книга вийде у вересні 2024 року в Лондоні, у Великій Британії. Я дуже тішусь із цього приводу. Дякую всім, хто вірить в Україну”, – прокоментував Логов.

За його словами, в листопаді 2023 року він отримав повідомлення від британської дизайнерки Сюзанни Дін, у якому містилася пропозиція використати його малюнок для обкладинки нової книги Снайдера “On Freedom”.

Зокрема йшлося про малюнок з голубом і вибухом, який Логов намалював на початку повномасштабного вторгнення РФ, у березні 2022 року.

“Тоді там ще був підпис “Закрийте небо над Україною”. Сюзанн говорила, що Тімоті дуже сподобався саме цей малюнок і він особисто його відібрав. Це дуже почесно. Макет і верстка вже готові, і книга вийде у вересні 2024 року в Лондоні. У книзі буде вказано моє авторство, і декілька авторських екземплярів буду чекати”, – поділився митець.

  • На форумі YES-2023 у Києві американський історик Тімоті Снайдер зауважив, що президент РФ Володимир Путін каже “відверто нацистські речі” під час війни Росії проти України.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

На Київщині подружжю інкримінували виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, зґвалтування, зокрема за попередньою змовою групою осіб та торгівля людьми.

26 лютого глава уряду Угорщини Віктор Орбан заявив, що він рекомендує парламентаріям проголосувати за вступ Швеції до НАТО, оскільки це зміцнює “безпеку Угорщини”.