Marvel розглядає можливість знову зібрати головних акторів «Месників» для нового фільму

Джерело: Hypebeast

Відомо, що Marvel, як повідомляється, розглядає можливість повернення оригінальних шести акторів “Месників” для нового фільму.

Джерела, близькі до студії, сказали, що Marvel поки що не взялася за цю ідею, але серйозно розглядає можливість повернення Роберта Дауні-молодшого (Тоні Старка, “Залізної людини”), Кріса Еванса (Стіва Роджерса, “Капітана Америки”),  Скарлетт Йоханссон (Наталю Романову “Чорна вдова”), Джеремі Реннера (Клінт Бартон, “Соколине око”), Марка Руффало (Брюс Баннер “Халк”) та Кріса Гемсворта “Тор”.

Відомо, що команда Marvel все ще обмірковує, як найкраще продовжити роботу зі суперлиходієм Кангом Завойовником і чи варто їм повністю переробити персонажа чи замінити його на Доктора Дума.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.