Маск хоче збільшити свою частку в Tesla до 25% – Bloomberg
Джерело: Bloomberg
Винахідник та мільярдер Ілон Маск попередив, що розроблятиме продукти штучного інтелекту за межами Tesla, якщо не отримає 25% компанії.
Зокрема Маск, який володіє понад 12% компанії, заявив, що автомобільна компанія є сукупністю десятка стартапів. Він закликав до порівняння між Tesla та General Motors, одним із світових лідерів автомобільної промисловості.
За даними видання, нині Маск бореться з невдоволенням акціонерів через низку питань – від планування спадкоємства Tesla до звинувачень у тому, що його відволікає робота з платформою Х, раніше відомою як Twitter , яку він очолив у 2022 році.
“Мені незручно розвивати Tesla як лідера в галузі штучного інтелекту та робототехніки, не маючи ~25% голосів. Така кількість є достатньою, щоб бути впливовим, але не настільки, щоб мене не можна було скинути”, – написав генеральний директор на X.
- Генеральний директор Tesla Ілон Маск повідомив, що компанія має намір інтегрувати нещодавно запущений помічник на основі штучного інтелекту Grok у свої електромобілі.
Під час чергового обміну військовополоненими український омбудсман Дмитро Лубінець зустрівся з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою.
У Данії зафіксували новий температурний рекорд за понад 150 років метеорологічних спостережень.
У Польщі затримали чоловіка, який ображав українську касирку в магазині Żabka на ґрунті національної ненависті. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.
Індійська влада готує складну експедицію на Еверест для вилучення замороженого тіла альпініста, відомого під прізвиськом “Зелені черевики”, яке понад 30 років залишається на висоті близько 8 200 метрів.
У Закарпатській області під час руху загорівся приміський дизель-поїзд сполученням Солотвино – Королево.