Маск хоче збільшити свою частку в Tesla до 25% – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Винахідник та мільярдер Ілон Маск попередив, що розроблятиме продукти штучного інтелекту за межами Tesla, якщо не отримає 25% компанії.

Зокрема Маск, який володіє понад 12% компанії, заявив, що автомобільна компанія є сукупністю десятка стартапів. Він закликав до порівняння між Tesla та General Motors, одним із світових лідерів автомобільної промисловості.

За даними видання, нині Маск бореться з невдоволенням акціонерів через низку питань – від планування спадкоємства Tesla до звинувачень у тому, що його відволікає робота з платформою Х, раніше відомою як Twitter , яку він очолив у 2022 році.

“Мені незручно розвивати Tesla як лідера в галузі штучного інтелекту та робототехніки, не маючи ~25% голосів. Така кількість є достатньою, щоб бути впливовим, але не настільки, щоб мене не можна було скинути”, – написав генеральний директор на X.

Польсько-американська літературознавиця, славістка, професорка Університету Райса в Г’юстоні, редакторка журналу Sarmatian Review Ева Томпсон пояснила, чи може мистецтво бути за щось винним, чи змінилося сприйняття російської культури за минулі 24 роки  і чому необхідно поширювати правдиву історію.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.