«Маск перетворив X на машину ненависті»: німецький футбольний клуб покидає соцмережу
Джерело: сайт ФК “Санкт-Паулі”
Футбольний клуб німецької Бундесліги “Санкт-Паулі” вирішив піти із соцмережі X Ілона Маска.
“Відтоді, як Маск очолив Twitter, як раніше називалася платформа, він перетворив X на машину ненависті. Расизм і теорії змови поширюються безперешкодно або навіть куруються. Образи і погрози майже не караються і подаються як нібито свобода слова”, – розповіли у ФК.
У футбольному клубі зауважили, що після своєї перемоги на виборах Дональд Трамп також заявив, що зробить Маска головою нового відомства в уряді. Маск активно підтримував Трампа під час виборчої кампанії, зокрема за допомогою X.
“Можна припустити, що X також просуватиме авторитарний, людиноненависницький і правоекстремістський контент у парламентській виборчій кампанії в Німеччині і таким чином маніпулюватиме громадським дискурсом”, – йдеться у повідомленні.
“Санкт-Паулі” раніше обмежив використання X та розмістив політичні заяви на підтримку різноманітності та інклюзивності, щоб протистояти ненависті.
“Тепер клуб припинить свою діяльність у соцмережі. Обліковий запис більше не використовується. Проте контент за останні 11 років має залишитися, оскільки має історичну цінність”, – заявив футбольний клуб.
- Видання The Guardian оголосило, що більше не вестиме офіційну сторінку в соціальній мережі X (колишній Twitter). Акаунт медіа мав 10,8 млн підписників.
Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.
Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.
Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.
Заступник прем’єр-міністра Великої Британії Девід Леммі заявив, що курс зовнішньої політики країни, включно з підтримкою України та відновленням відносин із ЄС, залишиться незмінним навіть після відставки прем’єра Кіра Стармера і призначення нового очільника уряду.
Ексрадник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон визнав провину у справі про незаконне зберігання секретної інформації та уклав угоду зі слідством, яка може дозволити йому уникнути тюремного ув’язнення.