McDonald’s скаржиться на проблеми у бізнесі через зростання напруження на Близькому Сході

Джерело: CNN

У McDonald’s заявили, що зростання напруження на Близькому Сході зашкодило його бізнесу.

У звіті компанії про зростання загальних продажів і доходів за четвертий квартал мовиться, що напруженість за кордоном негативно позначилася на продажах у регіоні, і компанія стежить за розвитком ситуації.

Близький Схід не становить великої частини загального бізнесу McDonald’s. Компанія здебільшого ліцензує свій бренд незалежним компаніям у регіоні, і McDonald’s заявив, що надав певну фінансову допомогу у формі компенсації роялті або відстроченого збору готівки.

McDonald’s зазначив, що надав незначну фінансову допомогу франчайзі, які постраждали від війни на Близькому Сході. Але продажі на ліцензованих ринках, частиною яких є більшість компаній Близького Сходу, зросли лише на 0,7% в останньому кварталі внаслідок напруженості, що набагато гірше порівняно зі США та іншими країнами, де зафіксовано зростання на 4%.

Рік тому бізнес із ліцензованими ринками був найефективнішим підрозділом із зростанням продажів на понад 16%.

Загалом, глобальні продажі в закладах McDonald’s, відкритих щонайменше за рік, зросли на 3,4% у четвертому кварталі, що менше, ніж очікували аналітики, оскільки протести проти компанії на Близькому Сході взяли своє. Це також вплинуло на його дохід, який зріс до 6,41 мільярда доларів, але також був трохи нижчим за очікування.

Польсько-американська літературознавиця, славістка, професорка Університету Райса в Г’юстоні, редакторка журналу Sarmatian Review Ева Томпсон пояснила, чи може мистецтво бути за щось винним, чи змінилося сприйняття російської культури за минулі 24 роки  і чому необхідно поширювати правдиву історію.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.