Меланія Трамп випустила власний мемкоїн, обваливши ціну криптовалюти Дональда Трампа
Джерело: Меланія Трамп/X
Дружина обраного президента США Дональда Трампа Меланія запустила слідом за чоловіком власну мем-криптовалюту.
“Офіційний мем Меланії вже є. Ви можете купити $MELANIA зараз”, – написала вона.
The Official Melania Meme is live!
You can buy $MELANIA now. https://t.co/8FXvlMBhVf
FUAfBo2jgks6gB4Z4LfZkqSZgzNucisEHqnNebaRxM1P pic.twitter.com/t2vYiahRn6
— MELANIA TRUMP (@MELANIATRUMP) January 19, 2025
Як пише Forbes, ціна криптовалюти Меланії різко зросла, оскільки трейдери одразу почали її скуповувати, й сягнула 6 доларів, забезпечивши ринкову капіталізацію в розмірі понад 5 млрд доларів.
Напередодні обраний президент США повідомив про запуск власної криптовалюти – мемкоїна $TRUMP. Її ціна стрімко зросла з моменту запуску, увійшовши в топ-20 криптовалют за розміром ринкової капіталізації – 14 млрд доларів.
Проте після оголошення дружини Трампа про власну криптовалюту-конкурента ціна мемкоїна Трампа обвалилася на 40%.
Як і криптовалюта Трампа, мемкоїн Меланії був запущений на блокчейні Solana.
Мемкоїн – криптовалюта, створена заради жарту. Прибуток від її продажу забезпечується попитом і відповідним зростанням курсу.
- Обраний 47-м президентом США Дональд Трамп запустив власну криптовалюту, ринкова капіталізація котрої за кілька годин зросла до мільярдів доларів. Мемкоїн $Trump був представлений напередодні його інавгурації.
Уночі 4 липня російські окупаційні війська здійснили черговий масований обстріл української столиці. У Києві низка постраждалих та руйнувань.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.