Мерая Кері щорічно отримує у середньому $3 млн за свій різдвяний хіт 1994 року
Джерело: Capital
Мерая Кері щороку заробляє у середньому 3 000 000 доларів завдяки своєму різдвяному хіту 1994 року “All I Want For Christmas Is You”.
Вже не один рік поспіль пісня залишається однією з найпопулярніших у грудні, підіймаючись на високі місця у чартах. Мелодія хіта вже давно у багатьох асоціюється саме з Різдвом.
Та окрім святкового настрою, “All I Want For Christmas Is You” приносить і колосальні доходи його виконавиці. За підрахунками, пісня у середньому поповнює бюджет співачки на $3 млн доларів кожного року.
Однак і цю цифру можна вважати мінімальною, оскільки сума часто збільшується, якщо Мерая Кері проводить різдвяні виступи.
Хіт також є “амбасадором” низки компаній під час різдвяних свят, що приносить виконавиці ще більше доходів.
Завдяки “All I Want For Christmas Is You” Кері стала доволі багатою співачкою. За оцінками The Economist, у період з 1994 по 2016 роки лише цей один хіт збагатив співачку на $60 млн, тобто, у середньому $2,6 млн за рік.
Знову ж таки, це сума лише за прослухування, без врахування коштів, отриманих співачкою за її виступи на сцені.
- Бренд Chanel використав мелодію українського “Щедрика” у своєму різдвяному рекламному ролику.
14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.
Пані посол ЄС в Україні Катаріна Матернова повідомила, що посли G7 закликали прем’єр-міністра Дениса Шмигаля якнайшвидше забезпечити роботу наглядової ради НАЕК “Енергоатом”.
Корпорація Google пожертвувала $1 мільйон в інавгураційний фонд новообраного президента США Дональда Трампа.
Букви поспілкувались з сержантом Віталієм Горжевським, що служить у 114 бригаді Повітряних сил ЗСУ. Раніше він опублікував звернення, у якому повідомив про масові випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу до піхоти.
Спільна автоматична космічна місія Європейської космічної агенції (ESA) і Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA) BepiColombo здійснила шостий і останній гравітаційний проліт поблизу Меркурія.