Meta дозволить користувачам Instagram і Facebook в ЄС відв’язати свої дані

Джерело: The Verge

Відповідно до вимог закону Європейського Союзу про цифрові ринки (DMA), компанія Марка Цукерберга Meta дозволить користувачам Instagram і Facebook в Європі роз’єднати свої соцмережі і надасть більше можливостей для їх використання.

Зокрема зміни будуть запроваджені в Європейському Союзі, Європейському економічному просторі та Швейцарії. Протягом наступних кількох тижнів користувачі отримуватимуть сповіщення про те, що вони можуть вибрати, чи хочуть вони ділитися своєю інформацією між сервісами Meta.

До прикладу, користувачі зможуть використовувати Messenger як окремий сервіс – без облікового запису Facebook, а якщо вони раніше пов’язали свої акаунти Facebook та Instagram, то зможуть їх роз’єднати.

У Meta пояснили, що прив’язка облікових записів використовується для таких функцій, як таргетування реклами, персоналізація рекомендацій контенту та обмін публікаціями.

Користувачі Facebook Marketplace і Facebook Gaming також зможуть користуватися цими сервісами без використання інформації зі своїх основних акаунтів Facebook.

Відтак, якщо ви використовуєте Marketplace без використання інформації з Facebook, вам доведеться спілкуватися з покупцями і продавцями електронною поштою, а не через Facebook Messenger.

Зауважується, що ця новина Meta з’явилася після аналогічної заяви від Google, яка повідомила, що дозволить користувачам припинити обмін даними між такими сервісами, як Пошук, Youtube, Google Maps і Chrome. В обох випадках зміни є результатом Закону DMA, який повністю набуде чинності 6 березня.

У середу, 29 травня, Європейське космічне агентство (ESA) запустило супутник для дослідження впливу хмар на зміну клімату.

Кібератаки стають все поширенішими та мають руйнівніші наслідки, створюючи нові ризики для кібербезпеки користувачів всесвітньої павутини.

Український режисер та військовий Олег Сенцов повідомив, що його новий фільм “Реал” вперше покажуть в рамках програми “Спеціальні покази” на 59-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у Чехії.

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про викриття численних фактів катування ув’язнених у кількох регіонах України. Серед цього підозру в катуваннях висунули чотирьом службовцям Божковської виправної колонії №16 на Полтавщині.

Президент США Джо Байден розглядає два варіанти жорстких заходів, аби протистояти просуванню РФ в Україні. Серед них – покарання Китаю за допомогу Росії та дозвіл Україні бити по території РФ американським озброєнням малого радіуса дії.