Meta розширює наскрізне шифрування в Messenger
Джерело: CNBC
Компанія Meta оголосила, що особисті дзвінки та чати кожного користувача застосунку Messenger стануть зашифрованими за замовчуванням.
За словами очільниці Messenger Лоредани Крісан, через технологію наскрізного шифрування “ніхто, включаючи Meta, не зможе бачити, що надіслано або сказано, якщо ви не вирішите повідомити нам про це”.
Водночас вона зазначила, що компанії знадобиться певний проміжок часу для наскрізного шифрування всіх чатів Messenger, і що корпорація покладалася на декілька “криптографічних принципів” для інформування про свою стратегію, включаючи один, розроблений власними силами, та інший, який використовується популярним зашифрованим додатком із обміну повідомленнями Signal.
Як розповіли у виданні, з 2016 року користувачі Messenger можуть вибрати або ввімкнути захист своїх чатів за допомогою процесу, який називається наскрізним шифруванням, яке здатне приховувати спілкування людей, щоб треті сторони не могли підслуховувати та отримати доступ до цих даних.
Хоча інша програма обміну повідомленнями Meta, WhatsApp, також використовує наскрізне шифрування, прихильники конфіденційності загалом вважають Signal більш безпечним сервісом зв’язку, оскільки він збирає менше даних користувачів.
- Компанія Meta повідомила, що з середини грудня крос-програмна комунікація між Facebook та Instagram буде припинена.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.