Meta звільнила працівників, що неправильно використовували талони на безоплатне харчування

Джерело: The Guardian

Компанія Meta звільнила близько 24 працівників, котрі неправильно використовували талони на безоплатну їжу. Замість продуктів вони купували побутові товари.

Працівники компанії щоденно отримують купони на харчування, однак деякі працівники інколи витрачали кошти на купівлю зубної пасти, прального порошку, бокалів для вина тощо.

Звільнення відбулось минулого тижня після проведення відповідного розслідування, яке виявило, що окремі співробітники зловживали системою, зокрема замовляли їжу додому, коли їх не було в офісі.

Одна зі звільнених працівниць, яка отримувала зарплатню у 400 000 доларів, зізналась, що використовувала талони на їжу для купівлі побутових товарів. Про це вона, зокрема, писала на анонімній платформі для обміну повідомленнями Blind.

“У ті дні, коли я не обідаю в офісі, наприклад, коли мій чоловік готує їжу чи коли я вечеряю з друзями, я вирішила, що не повинна тратити талони на їжу”, – написала працівниця.

Вона визнала, що порушувала правила, коли до неї звернулись у межах розслідування. Згодом її звільнили.

Працівників, які зрідка порушували правила, не звільнили, а лише винесли їм попередження.

Безоплатне харчування вже давно практикується у масштабних технологічних компаніях. Meta зазвичай безоплатно годує працівників у їдальнях великих офісів, зокрема у своїй штаб-квартирі у Кремнієвій долині.

Однак ті, хто працює у невеликих філіях компанії, щоденно отримують талони на замовлення їжі через служби доставки, такі як UberEats та Grubhub. Щоденні талони передбачають 20 доларів на сніданок, 25 доларів на обід та 25 доларів на вечерю.

Стінопис з зображенням Кирила Буданова, начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони, буде приберуть з будівлі у Києві.

Велика Британія наклала санкції на ще 18 російських нафтових танкерів і чотири судна зі зрідженим природним газом, повідомив уряд у четвер, 17 жовтня.

До України наближається антициклон, який спричинить заморозки у більшості регіонів країни.

У Великій Британії стартувало публічне розслідування отруєння нервово-паралітичною речовиною “Новічок” британської громадянки Дони Стерджес – у 2018 році в місті Еймсбері, що поблизу Солсбері.

З 2017 року хакери з Північної Кореї викрали криптовалюти на суму близько $3 млрд, якими вони фінансують ядерні і ракетні програми КНДР.