Microsoft оголосила про скорочення майже 2000 працівників підрозділу відеоігор

Джерело: The Verge

Microsoft звільнила 1900 співробітників компаній Activision Blizzard, Xbox та ZeniMax, які спеціалізуються на розробці відеоігор.

Скорочення стосуються приблизно 8% загального підрозділу Microsoft Gaming, який налічує близько 22 000 співробітників. Корпорація провела звільнення персоналу переважно у Activision Blizzard, однак співробітників Xbox та ZeniMax вони теж стосувалися.

За словами гендиректора Microsoft Gaming Філа Спенсера, у 2024 році керівництво дочірнього підрозділу Microsoft та Activision Blizzard прагне узгодити стратегію та план реалізації зі стійкою структурою витрат, яка підтримуватиме зростаючий бізнес компаній, через що будуть проведені скорочення.

“У межах цього процесу ми прийняли болісне рішення скоротити кількість наших співробітників в ігровій індустрії приблизно на 1900 ролей із 22 000 осіб у нашій команді”, – йдеться у заяві.

На тлі скорочень із Activision Blizzard пішли президент компанії Майк Ібарра та головний дизайнер Аллен Адам.

Польсько-американська літературознавиця, славістка, професорка Університету Райса в Г’юстоні, редакторка журналу Sarmatian Review Ева Томпсон пояснила, чи може мистецтво бути за щось винним, чи змінилося сприйняття російської культури за минулі 24 роки  і чому необхідно поширювати правдиву історію.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.