Microsoft планує додати у Windows 10 асистента на основі ШІ

Джерело: Engadget

Компанія Microsoft має намір впровадити свого персонального помічника на основі штучного інтелекту Copilot для операційної системи Windows 10.

Як розповіли у виданні, кнопка і бічна панель Copilot з Windows 11 скоро з’явиться на панелі завдань Windows 10. Під час натискання на кнопку відкриватиметься той самий інтерфейс бічної панелі Copilot, що і у Windows 11.

Асистент на основі ШІ для Windows 11 був запущений в бета-версії у серпні, а офіційно – з вересня. Windows 10 Copilot включатиме плагіни, які працюватимуть в обох операційних системах.

При цьому вказано, однією з головних причин, чому Microsoft впроваджує можливості штучного інтелекту у Windows 10, є частка ринку: порівняно з 40 млн користувачів Windows 11 попередню версію Windows використовують близько 1 млрд людей.

Водночас у звіті Windows стверджується, що Microsoft переглядає свою стратегію швидкого переходу від Windows 10.

Зокрема корпорація хоче додати в стару ОС “деякі нові функції і служби”, які раніше були ексклюзивними для Windows 11. Підтримка Windows 10 закінчується в жовтні 2025 року, але в компанії тривають внутрішні дискусії про можливість її продовження.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.