Мінінфраструктури звернулося до глави МВС Польщі через блокування руху автобусів

Джерело: Мінінфраструктури

Очільник Мінінфраструктури України Олександр Кубраков звернувся до польського міністра внутрішніх справ Марціна Кєрвінського у зв’язку з блокуванням руху автобусів на кордоні й зазначив, що люди не можуть бути заручниками політичних протистоянь у цивілізованій країні.

За повідомленнями Державної прикордонної служби України та Прикордонної служби Польщі, у пункті пропуску “Медика – Шегині” розпочалося блокування руху автобусів близько 11:10.

Польські протестувальники зупинили рух на дорозі перед пунктом пропуску “Медика”. Відомо, що вони пропускатимуть по одному автобусу кожні дві години, на в’їзд і виїзд. Про тривалість блокування – наразі не відомо.

“Менш ніж 10 днів тому польська поліція повідомила, що пасажирські автобуси перетинають кордон без жодних перешкод. Що ми бачимо сьогодні? Страйкарі блокують рух на дорозі перед пунктом пропуску “Медика”, що прилягає до українського пункту пропуску “Шегині”.

Шановний міністре, пане Марціне Кєрвінський, чому ви це дозволяєте? Невже люди мають бути заручниками політичних протистоянь цивілізованої країни?“, – прокоментував міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.