Місія ООН потрапила під ракетний удар біля кордону Лівану та Ізраїлю

Джерело: пресслужба UNIFIL

У неділю, 15 жовтня, штаб місії ООН на кордоні Лівану та Ізраїлю постраждав під час обміну ракетними ударами між ЦАХАЛ та терористичним угрупуванням Хезболла.

Як йдеться у дописі, під час перестрілки між Силами оборони Ізраїлю та терористами ліванського угруповання Хезболла відбулося влучення ракети у штаб “блакитних касок”. Інцидент стався у місті Ен-Накура неподалік кордону з Ізраїлем.

Вказано, що при ударі ніхто не постраждав, хоча в цей момент співробітники знаходилися поза сховищем.

При цьому в ООН висловили жаль, що “незважаючи на всі зусилля, військова ескалація продовжується”, і закликала “всі залучені сторони припинити вогонь та дозволити миротворцям допомогти знайти рішення”.

“Ніхто не хоче, щоб ще більше людей постраждало або загинуло. Нагадуємо усім сторонам, що атаки на цивільних осіб або на персонал ООН є порушеннями міжнародного права і можуть бути розцінені як воєнні злочини”, – мовиться в заяві.

Комітет ВР з питань економічного розвитку повідомив про варіант економічного бронювання працівників, який передбачає, що за одного співробітника підприємство повинне платити щомісяця військовий збір розміром 20 000 гривень.

Україна постала перед серйозною проблемою забезпечення електроенергією, оскільки РФ  посилюють атаки на електростанції, що негативно впливає на виробництво зброї. Це стало відомо під час спроби країни стримати просування російських військ.

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.