Міський голова Дніпра Філатов нецензурно відповів на коментар користувача в мережі

Джерело: Борис Філатов/Facebook

Міський голова Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook нецензурно відповів на один з коментарів користувача Івана Нерва.

Зокрема Філатов опублікував допис, в якому прокоментував встановлення українською спортсменкою Ярославою Магучіх нового світового рекорду у стрибках у висоту.

“З розчуленням спостерігаю, як десятки тисяч співвітчизників із поросячим вереском радіють рекорду Ярослави Магучіх. Серед них – щонайменше половина ще три роки тому критикувала Магучіх за фотографію з російською спортсменкою Марією Ласіцкене. Тоді, напевно, я був єдиним, хто публічно підтримав нашу “дівчинку”. У відповідь, “дівчинка наша” через декілька років зраджувала, брехала і відверто маніпулювала в інтерв’ю. Радійте, але не забувайте, що якщо ти високо стрибаєш – це ще не означає, що ти – пристойна людина, а не антилопа. Доведено Сергієм Бубкою”, – написав він.

Під цим дописом користувач на ім’я Іван Нерв зауважив, що заміну Філатова ніхто й не помітить, тоді як Магучіх “нема ким замінити в усьому світі”.

Скриншот

Своєю чергою, Філатов різко відповів коментатору.

Скриншот

Скриншот

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.