Між Intel та Microsoft підписано нову угоду щодо чипів вартістю понад 15 млрд доларів
Джерело: The Verge
Intel буде виготовляти спеціалізовані чипи, спроєктовані Microsoft для власного використання. Компанії підписали нову угоду на понад 15 мільярдів доларів.
Microsoft розробила власні чипи за процесом 18A, а Intel буде відповідати за їх виробництво. Згідно з повідомленням, компанія створює нові підприємства спеціально для цього проєкту.
Ця угода дасть можливість Intel повернутися на вершину галузі виробництва мікросхем, адже Microsoft стала першим великим клієнтом цього сервісу.
«Ми перебуваємо в розпалі дуже захоплюючої зміни платформи, яка кардинально змінить продуктивність кожної окремої організації та всієї галузі», – заявив генеральний директор Microsoft Сатья Наделла.
Поки що неясно, для яких саме цілей будуть використовуватися ці чипи. Однак раніше Microsoft висловлювала намір створити комп’ютерний процесор і прискорювач штучного інтелекту.
- Сенатор Річард Блюменталь повідомив, що комісія Сенату США проведе слухання щодо використання американських чипів у російських системах озброєння. Група шукала інформацію та документи від чотирьох великих американських виробників чипів – Advanced Micro Devices, Analog Devices, Intel і Texas Instruments.
За даними синоптиків у суботу, 27 червня, місцями пройдуть опади.
У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.
Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.
Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.