Модель Джіджі Хадід затримали та оштрафували на 1000 доларів США за зберігання наркотиків

Джерело: The Straits Times

Американську супермодель Джіджі Хадід затримали та оштрафували на 1000 доларів США після того, як митники на Кайманових островах знайшли в її багажі марихуану та засоби для вживання наркотиків.

Джіджі Хадід минулого тижня прилетіла в міжнародний аеропорт Оуена Робертса на острів Великий Кайман на приватному літаку. В аеропорту її затримали.

Її представник сказав, що вона подорожувала з марихуаною, легально придбаною в Нью-Йорку з ліцензією на медичну марихуану. Марихуана також була дозволена для медичного використання на Великому Каймані з 2017 року.

“Її послужний список залишається ясним, і вона насолоджувалася рештою свого часу на острові”, – зазначив представник Хадід.

У вівторок, 18 липня, модель опублікувала серію знімків і відео з пляжного відпочинку в Instagram.

У підписі вона написала: “Все добре, що добре закінчується”.

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з міністеркою оборони Бельгії Людивін Дедондер.

Фінська митниця повідомила у вівторок, 5 грудня, що дві фінські компанії підозрюються в експорті до Росії безпілотників та іншої військової продукції на суму понад 3 мільйони євро в порушення санкцій ЄС.

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, який було встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році з метою стимулювання участі людей в економічному та соціальному розвитку. Україна вважається країною, де волонтерський рух дуже розвинений у зв’язку з повномасштабною війною РФ проти України.

Протягом доби російські армійці обстріляли 7 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

На Таврійському напрямку російські армійці, після перерви, поновили застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52.