Мультфільм «Нікчемний Я 4» окупився за перші п’ять днів прокату

Джерело: Variety

Анімаційна комедія “Нікчемний Я 4” за перші п’ять днів кінопрокату повністю окупила своє виробництво.

Як зазначається, мультфільм, створений у копродукції Universal та кіностудії Illumination, заробив за перші п’ять днів прокату у кінотеатрах у США 122,6 мільйона доларів та ще 106,9 мільйона у 73 країнах світу. При цьому бюджет стрічки становив 100 мільйонів доларів.

Тим часом найбільшим хітом літа став мультфільм Disney і Pixar “Думками навиворіт 2”.

Зокрема продовження мультфільму про емоційне життя дівчинки-підлітка вже заробило 533,8 млн дол. у США та 1,2 млрд дол. у світі, обійшовши “Міньйонів” і ставши п’ятим найкасовішим анімаційним кіно в історії.

Станом на 23 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс, після пропозиції її кандидатури Байденом на вибори президента від демократів, вже встигла зібрати 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.

Вчені виявили, що хімічна реакція на дні океану може створювати кисень без живих організмів, змінюючи уявлення про його виробництво.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

У вівторок, 23 липня, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліном.