На Бахмутському напрямку українські військові знищили російську гармату «Д-30» (Відео)
Джерело: Генштаб ЗСУ
На Бахмутському напрямку військові Сил спеціальних операцій ЗСУ знищили російську гармату “Д-30”.
“Гармату “Д-30″ російських окупантів знищив екіпаж ударних БПАК ССО України на Бахмутському напрямку”, – повідомили у Генштабі ЗСУ.
Відтак додали, що аеророзвідка виявила ворожу гармату серед цивільних споруд. Того ж дня воїни ССО вирушили на знищення цілі.
Атакували об’єкт вночі, одночасно скинувши на нього пару боєприпасів. Уразили російську “Д-30” з першої спроби.
Зазначимо, що в Україні триває 594-та доба повномасштабної війни з російським агресором. Протягом цього періоду часу ЗСУ ліквідували вже більш як 283 тисячі російських військових.
Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.
Підрозділи ракетних військ уразили пункт управління, склад боєприпасів, 2 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та станцію РЕБ противника.
- У ніч на 10 жовтня російські окупанти атакували Україну десятками безпілотників. Більшість із них були збиті силами протиповітряної оборони.
- Сьогодні вранці, 10 жовтня, армія РФ завдала ракетного удару, попередньо ЗРК С-300, по смт Великий Бурлук Куп’янського району на Харківщині. Троє цивільних зазнали поранення.
- Протягом доби російські армійці обстріляли 6 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого загинула одна особа, ще четверо – зазнали поранень.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.