На базі бойовиків ХАМАС знайшли переклад «Майн Кампф» Гітлера — ЦАХАЛ

Джерело: ЦАХАЛ в соцмережі X

Військові Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявили, що на одній з баз терористів ХАМАС у Секторі Гази знайшли перекладений на арабську примірник книги Адольфа Гітлера “Майн кампф”.

“Ніколи знову – це зараз. Сили ЦАХАЛу виявили примірник сумнозвісної книги Гітлера “Майн кампф” – перекладений арабською мовою – у дитячій спальні, яка використовувалася як база терористів ХАМАСу в Газі”, — йдеться у повідомленні.

За їхніми даними, книгу знайшли серед особистих речей одного з терористів. У ній були анотації та витяги.

Фото: ЦАХАЛ

“ХАМАС сповідує ідеологію Гітлера, відповідального за знищення єврейського народу”, — заявили в ЦАХАЛ.

У межах місії ГУР МО України та МЗС України 145 українців евакуювали із Сектору Гази. 11 листопада вони прибули до аеропорту Кишинева (Молдова) рейсом з Єгипту.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.

Україна продовжує залишатися основною країною-отримувачем німецького експорту озброєння. На перший квартал року понад 70% схвалених урядом ФРН коштів отримає наша країна.