На Буковині 17-річний хлопець врізався у бетонну стелу та загинув на місці ДТП
Джерело: відділ комунікації поліції Чернівецької області
У Чернівецькій області неповнолітній водій легковика на швидкості врізався у бетонну стелу з написом міста “Новодністровськ”. Хлопець від отриманих травм загинув на місці аварії.
“Аварія сталася вранці 16 грудня у м. Новодністровську. Унаслідок зіткнення транспортного засобу з бетонною стелою 17-річний кермувальник загинув на місці події. Наразі за цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Нацполіція
Правоохоронці, які прибули на місце події, попередньо встановили, що 17-річний житель села Білоусівка не впорався з керуванням автомобіля Renault, зʼїхав з проїжджої частини дороги та врізався у бетонну стелу з надписом міста “Новодністровськ”.
Від отриманих травм хлопець загинув на місці події. Його тіло поліціянти направили на судово-медичну експертизу.
Правоохоронці внесли відомості про аварію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Автомобіль вилучили. Досудове розслідування триває.
- 16 грудня в Одеському районі на Старокиївській дорозі сталася ДТП на блокпосту. За даними слідства, 21-річний водій автомобіля “Honda” зупинився для перевірки документів у військовослужбовця Національної гвардії України. У цей момент 51-річний водій “Ford” зіткнувся з автомобілем “Honda”.
Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.