На Чернігівщині відбудували міст, зруйнований під час повномасштабного вторгнення РФ (Фото)

Зображення: Мінінфраструктури
Джерело: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України
На Чернігівщині біля Ніжина відкрили рух відбудованим шляхопроводом, який було пошкоджено під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України відбудувало переїзд через залізничну колію біля Ніжина. Це вже шостий відновлений у Чернігівській області міст, який був зруйнований під час повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року.
Цей шляхопровід важливий для покращення транспортного сполучення центральних районів Чернігівської області з рештою громад, а також Київською і Сумською областями. Запуск руху дасть змогу розвантажити місцеві дороги від транзиту вантажівок та пасажирського транспорту.
Довжина споруди – 60 метрів, дорога має дві смуги руху.

Зображення: Мінінфраструктури
Від часу деокупації області проїзду тут не було зовсім. Улітку цього року почали розбирати завали зруйнованого шляхопроводу. Звели нові опори, влаштували монолітну прогонову будову, нанесли всі шари дорожнього покриття, встановили мостове огородження, відремонтували підходи до шляхопроводу, встановили дорожні знаки.
Зазначимо, що під час активної фази бойових дій у лютому-березні 2022 року на Чернігівщині було зруйновано 27 мостів. Першочергово для забезпечення руху транспорту у 2022 році облаштували понад 20 тимчасових обʼїздів.
Наразі в області відбудували 6 мостів і встановили 3 металеві модульні мости від французької гуманітарної місії. Ще на 4 роботи тривають.
- У Миколаївській області відбудували міст, зруйнований внаслідок бойових дій під час повномасштабного вторгнення РФ.
- Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України готує спільний проєкт з Банком розвитку Ради Європи (БРРЄ) щодо капітальних ремонтів пошкоджених багатоквартирних будинків.
- У Херсонській області розпочалися роботи з комплексного відновлення будинків. Відтак вже приступили до перших п’яти житлових будинків у Посад-Покровському.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.
22 червня в Україні відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата присвячена пам’яті мільйонів українців, які загинули під час воєн і збройних конфліктів.
Триває 1580-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягнули понад 1,3 млн осіб.
У ніч на 21 червня українські сили завдали ударів по об’єктах військової логістики, нафтової інфраструктури та системах протиповітряної оборони РФ. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на півострові повністю зупинений продаж пального приватним особам та недержавним підприємствам.