На Дніпропетровщині викрито 17 учасників наркобізнесу

Джерело: Офіс Генерального прокурора

У Дніпропетровській області викрили 17 учасників злочинної організації, яка збувала наркотики та психотропні речовини на території області.

Учасникам повідомлено про підозру у створенні, керівництві та участі у злочинній організації, а також в незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні, пересиланні чи збуті наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 1, 2 ст. 255, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 307 КК України).

Фото: Офіс Генерального прокурора

За даними слідства, наркобізнес організував мешканець Дніпропетровщини та його спільник, залучивши до нього ще 15 осіб. 

Учасники організації регулярно купляли та зберігали психотропні речовини і наркотичні засоби, розфасовували їх в орендованих квартирах та продавали на території Нікопольського та Покровського районів Дніпропетровщини.

За підсумками спецоперації проведено понад 80 одночасних обшуків, в результаті яких вилучено грошові кошти, мобільні телефони, наркотичні засоби, психотропні речовини, зброю та боєприпаси.

Фото: Офіс Генерального прокурора

Всім учасникам злочинної організації обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Відтепер представники Міноборони України долучатимуться до робочої групи, яка розглядає питання надання дозволу військовим частинам використовувати наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори.

За даними британських розвідників, російські окупаційні війська посилили атаки на різних ділянках фронту.

Велика Британія стала першою країною, яка запровадила санкції у відповідь на смерть російського опозиціонера Олексія Навального.

Уряд Польщі планує провести переговори з фермерами у понеділок, 26 лютого. Якщо така зустріч відбудеться, це буде унікальною подією, яка не відбувалася протягом останніх 30 років, заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак.

Колишній президент США Дональд Трамп порівняв свій багатомільйонний штраф у справі про цивільне шахрайство зі смертю російського опозиціонера Олексія Навального.