На Донеччині росіяни вбили двох людей та поранили ще двох

Джерело: Нацполіція, Вадим Філашкін

Протягом минулої доби, 9 травня, внаслідок російських атак загинули два цивільних жителі Донеччини, ще двоє зазнали поранень.

Всього за добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти області. Під ударом перебували 7 населених пунктів: міста Добропілля, Костянтинівка, Сіверськ, села Миколайпілля, Неліпівка, Рай-Олександрівка, Рівне.

Пошкоджено 12 цивільних об’єктів, з них 10 житлових будинків.

По Сіверську окупанти вдарили з артилерії – вбили людину, зруйнували приватну оселю.

У Рівному Мирноградської громади внаслідок атаки ворожого дрона загинула цивільна особа.

Під ударом безпілотників та артилерії перебувала Костянтинівка – поранень зазнала людина, зруйновано 2 багатоквартирних і 3 приватних будинки.

У Миколайпіллі внаслідок влучання БПЛА “Ланцет” травмовано цивільну особу, пошкоджено автомобіль.

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст. 438 (воєнні злочини) Кримінального кодексу України.

Під час саміту G7 у Франції президент України Володимир Зеленський показав президенту США Дональду Трампу фотографії охопленої вогнем Києво-Печерської лаври після російського удару.

Прифронтові села часто стають “білими плямами” на карті новин. Про них мовчать, поки там не…

Помічник Кремля з питань зовнішньої політики Юрій Ушаков заявив, що європейські лідери, ймовірно, “накачали” Дональда Трампа шкідливими ідеями на саміті G7 цього тижня, але президент США був сильним лідером, який дотримувався власних ідей.

В четвер, 18 червня, за результатами проведених репатріаційних заходів Україні повернули тіла 522 загиблих.

На Сумщині внаслідок атаки російських окупантів загинув літній чоловік, який вранці пішов на риболовлю.