На Донеччині росіяни завдали удару по шахті та агропідприємству

Джерело: начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін

Протягом останньої доби у Донецькій області російські війська обстріляли агропідприємство та шахту.

У населеному пункті Новоукраїнка Вугледарської громади було пошкоджено агропідприємство, а шахта — у Гродівській громаді.

Фото: Вадим Філашкін

За інформацією начальника обласного відділу антитерористичного центру, постійні обстріли з боку російських військ призвели до пошкоджень багатьох будинків мирних мешканців, промислових об’єктів і будівель адміністрації. Крім того, двоє осіб отримали поранення.

Фото: Вадим Філашкін

У Покровському районі тричі піддали обстрілу Курахівську громаду, що призвело до пошкоджень будівель у селищі Гостре та в районі промзони Курахового. Також було зафіксовано поранення людини в Авдіївці та обстріл селищ Красногорівка, Новомихайлівка і Катеринівка в складі Мар’їнської громади.

Фото: Вадим Філашкін

У Краматорському районі Лиманська громада була обстріляна 9 разів, з яких 6 випадків зафіксовано у Ямполі, 2 – у Торському і 1 – у Зарічному.

В громадах Бахмутського району також зазнали пошкоджень багато приватних будинків, адміністративна будівля та промислові об’єкти. У Нью-Йорку Торецької громади також є інформація про поранення людини.

Фото: Вадим Філашкін

Фото: Вадим Філашкін

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.