На Донецькому напрямку бійці ССО знищили склад боєприпасів і «Град» росіян (Відео)

Джерело: Командування Сил спеціальних операцій ЗС України

На Донецькому напрямку бійці Сил спеціальних операцій ЗСУ за допомогою ударного дрона знищили склад боєприпасів і реактивну систему залпового вогню “Град” російських загарбників.

Зокрема, під час розвідувальних дій на Донецькому напрямку оператори 73-го морського центру ССО виявили ворожий склад боєприпасів та встановили місцезнаходження БМ-21 “Град”.

Екіпаж спецпризначенців за допомогою ударного БпАК завдав по цілях вогневого ураження. Внаслідок удару склад БК та “Град” знищено вщент.

Додамо, що в Україні триває 650-та доба повномасштабної війни з російським агресором. За цей час ЗСУ знищили більш як 333 тисячі загарбників.

Зокрема, протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 2 – по зенітно-ракетних комплексах противника.

Підрозділами ракетних військ уражено 3 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, два зенітно-ракетних комплекси та 7 артилерійських засобів противника.

У ніч на 21 червня українські сили завдали ударів по об’єктах військової логістики, нафтової інфраструктури та системах протиповітряної оборони РФ. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на півострові повністю зупинений продаж пального приватним особам та недержавним підприємствам.

Унаслідок російських обстрілів на Херсонщині за минулу добу загинула одна людина, ще дев’ятеро дістали поранення.

Унаслідок російської атаки на Полтаву 20 червня загинули двоє людей, ще 14 дістали поранення, серед них – шестеро дітей.

Триває 1579-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягнули понад 1,3 млн осіб.