На фронті поліг чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу Олександр Білоконь

Джерело: Вадим Кісіль/Facebook

Боронячи Україну від повномасштабного нападу росіян, загинув чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу, рекордсмен Книги рекордів України, військовослужбовець Олександр Білоконь, повідомив почесний президент Федерації греко-римської боротьби України Вадим Кісіль.

Олександр був одним з найсильніших людей України. Ще у 2017 році в центрі Одеси він встановив рекорд України з переміщення людиною тягача з причіпом, заповненого людьми. У 2020 році Олександр Білоконь здобув Майстра спорту по богатирським іграм, — зазначив Кісіль.

Народився Білоконь у Білій Церкві на Київщині. У 2017 році в Одесі встановив рекорд України з переміщення людиною тягача з причепом, заповненого людьми. Тоді 26-річний Олександр працював у цирку “Кобзов” та мав статус особи з інвалідністю третьої групи.

У 2020 році Олександр Білоконь став майстром спорту по богатирських іграх. У цьому ж році на змаганнях за титул “Найсильнішої людини України-2020”, у 95-й ваговій категорії спортсмен посів перше місце в фіналі.

У 2021 році в Білій Церкві Олександр встановив рекорд України з перетягування вантажівок.

Раніше міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт зауважив, що нині в українській армії перебуває понад 3000 спортсменів та тренерів, котрі захищають країну від ворога.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.

За словами президента Володимира Зеленського, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розробляє два варіанти плану подальших дій: якщо Україна отримає допомогу США, вона зможе перейти в наступ, якщо ні – їй доведеться зосередитися лише на захисті.