На Харківщині скоротять тривалість комендантської години
Джерело: Олег Синєгубов
На Харківщині днями скоротять тривалість комендантської години.
Досі вона тривала з 23:00 до 5:00. Тепер же вирішили, що вона триватиме на годину менше – з 00:00 до 5:00. Зміни запровадять з 00:00 17 серпня (ніч із суботи на неділю).
“Таке рішення погодили у відповідь на звернення наших представників бізнесу. Ми розуміємо потреби економіки. Наразі, завдяки Збройним силам України, безпекова ситуація дозволяє зробити цей крок. Важливо: новий режим не поширюється на громади, де місцевою владою запроваджено власну посилену комендантську годину”, – наголосив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Також на засіданні Ради оборони вирішили оголосити примусову евакуацію родин з дітьми із села Одноробівка Богодухівського району у зв’язку із безпековою ситуацією. Наразі там залишається 2 родини і загалом 5 дітей віком від 5 до 12 років.
- 14 серпня на трасі поблизу Куп’янська Харківської області російські війська вдарили безпілотником по цивільному автомобілю, внаслідок чого загинули чоловік і жінка, ще одну жінку поранено.
- 13 серпня дорогою до Куп’янська, що на Харківщині, російські війська атакували FPV-дроном поліцейський автомобіль.
У Мексиці відкрили новий виробничий комплекс зі стерильних мух, котрий має стати ключовим елементом у боротьбі зі спалахом гвинтового черв’яка Нового Світу. Сільськогосподарський шкідник продовжує загрожувати поголів’ям худоби у всій Північній Америці.
28 червня російські війська здійснили авіаційні удари по одному з районів Запоріжжя. Внаслідок чергової атаки загинули двоє цивільних, ще 16 осіб постраждали.
На північному сході Франції розбився приватний літак, унаслідок чого загинули 11 осіб. На борту перебувала група парашутистів, котрі готувалися до тандемних стрибків.
Сили оборони здійснили удари по двох нафтопереробних заводах у Росії, залізничному мосту в тимчасово окупованому Криму, складу боєприпасів на окупованій Донеччині. Також у Генштабу підтвердили ураження заводу “Титан-Барикади” у Волгограді.
28 червня президент Володимир Зеленський повідомив про внесення до Верховної Ради законопроєкту щодо створення Українського національного пантеону. Він має стати загальнонаціональним місцем пам’яті, де вшановуватимуть видатних українців, які зробили визначний внесок у становлення та захист держави.