На Харківщині викрили наркоторговця, який продавав печиво з канабісом

Джерело: Харківська обласна прокуратура

У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.

За даними слідства, чоловік налагодив систематичний збут канабісу та тетрагідроканабінолу. Протягом квітня – травня 2026 року він розфасовував “товар” у зіп-пакети, маскував всередині безперебійників і відправляв поштою до Львова, Ужгорода та інших міст. Також у “асортименті” ділка було печиво власного приготування, до складу якого він додавав психотроп і так само продавав “клієнтам”.

Під час обшуку правоохоронці вилучили майже 3 кг канабісу, 2 кг печива зі смолою з екстрактом канабісу, 81 кущ конопель, а також електронні ваги та пакувальні матеріали. Фактично чоловік створив удома наркоплантацію: вирощував у горщиках і просто в землі коноплю та виготовляв канабіс для подальшого продажу.

В прокуратурі заявляють, що обсяг виробництва був настільки масштабним, що фігурант оснастив будинок системою автономного світлопостачання з понад 20 сонячних панелей.

Крім того, в будинку виявили дві гвинтівки та боєприпаси, які господар зберігав без передбаченого законом дозволу.

Правоохоронці затримали чоловіка, йому повідомили про підозру за ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України. Після проведення необхідних експертиз вирішуватиметься питання щодо додаткової правової кваліфікації дій підозрюваного за ст.ст. 263, 310, 317 КК України.

26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.

Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.

У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.

Суд Сеула виніс вирок колишній першій леді Південної Кореї Кім Кон Хі. Її засудили до семи років позбавлення волі.

Міжнародна морська організація ООН призупинила свою операцію з супроводу суден через Ормузьку протоку після того, як один з кораблів повідомив про атаку.