На Харківщині викрили наркоторговця, який продавав печиво з канабісом
Джерело: Харківська обласна прокуратура
У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.
За даними слідства, чоловік налагодив систематичний збут канабісу та тетрагідроканабінолу. Протягом квітня – травня 2026 року він розфасовував “товар” у зіп-пакети, маскував всередині безперебійників і відправляв поштою до Львова, Ужгорода та інших міст. Також у “асортименті” ділка було печиво власного приготування, до складу якого він додавав психотроп і так само продавав “клієнтам”.
Під час обшуку правоохоронці вилучили майже 3 кг канабісу, 2 кг печива зі смолою з екстрактом канабісу, 81 кущ конопель, а також електронні ваги та пакувальні матеріали. Фактично чоловік створив удома наркоплантацію: вирощував у горщиках і просто в землі коноплю та виготовляв канабіс для подальшого продажу.
В прокуратурі заявляють, що обсяг виробництва був настільки масштабним, що фігурант оснастив будинок системою автономного світлопостачання з понад 20 сонячних панелей.
Крім того, в будинку виявили дві гвинтівки та боєприпаси, які господар зберігав без передбаченого законом дозволу.
Правоохоронці затримали чоловіка, йому повідомили про підозру за ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України. Після проведення необхідних експертиз вирішуватиметься питання щодо додаткової правової кваліфікації дій підозрюваного за ст.ст. 263, 310, 317 КК України.
- Правоохоронці викрили канал постачання наркотиків до Київського СІЗО. Фігуранти ховали метадон у милі, буряку та інших харчових продуктах.
26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.
Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.
У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.
Суд Сеула виніс вирок колишній першій леді Південної Кореї Кім Кон Хі. Її засудили до семи років позбавлення волі.
Міжнародна морська організація ООН призупинила свою операцію з супроводу суден через Ормузьку протоку після того, як один з кораблів повідомив про атаку.