На Харківщині з’явилися борди із зображенням підозрюваних у наведенні удару по селу Гроза

Джерело: Укрінформ

У Харківській області почали розміщувати борди з братами, яких підозрюють у наведенні російського ракетного удару по селу Гроза, унаслідок якого загинуло 59 осіб.

Те, що в регіоні з’являються борди з зображенням Володимира та Дмитра Мамонів, підтвердив начальник Шевченківської військової селищної адміністрації Сергій Старіков.

Він наголосив, що місцеві мешканці не причетні до появи бордів, а зробили це “спеціально навчені люди”. Водночас уточняти, кого має на увазі, Старіков не став.

ДОВІДКА: 5 жовтня о 13:24 російські окупанти вдарили по селу Гроза, що у Куп’янському районі Харківської області. Для удару РФ застосувала ракету “Іскандер”, яка поцілила у приміщення кафе та магазину, де на той момент відбувались поминки.

Село було окуповане росіянами у 2022 році. Станом на 2023 рік там проживало близько сотні осіб.

Додамо, що 11 жовтня в СБУ повідомили, що встановили ймовірних коригувальників ракетного удару РФ по селу Гроза. Ними виявились двоє братів, які під час тимчасової окупації села у 2022 році приєднались до росіян, а перед звільненням селища виїхали до РФ.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.