На Харківському напрямку ворог знову активізувався — Генштаб
Джерело: Генеральний штаб ЗСУ.
Після тимчасового “затишшя”, яке спостерігалося з ранку 19 травня на Харківському напрямку, російські військові знову активізувалися. Напередодні оборонні позиції Збройних Сил України зазнали нападів ворожих сил не менше, ніж сім разів.
“На Харківському напрямку окупанти дещо активізувалися — тут на даний час відбулося сім бойових зіткнень. Ситуація динамічна, противник намагається потіснити підрозділи Сил оборони поблизу Вовчанська, сіл Стариця, Липці”, — йдеться у повідомленні.
Біля села Лук’янці ворог завдав авіаційний удар, використовуючи п’ять КАБів.
“Українські військові тримають оборону, ведуть вогонь у відповідь та контратакують на окремих ділянках”, — додали у Генштабі, описуючи ситуацію на 13:30.
На Куп’янському напрямку ворожа авіація також завдавала ударів, зокрема в районі Петропавлівкию. Інформація про це ще уточнюється.
“Станом на цей час українські воїни відбили чотири атаки, ще дві — тривають. Бої мали місце біля Синьківки, Іванівки, Берестового та Стельмахівки. Загарбники зазнають втрат, інформація про які уточнюється”, — наголосили у пресслужбі військового командування.
- 18 травня російські війська продовжували наступ у районах Липців та Вовчанська Харківської області, але на цих напрямках лінія фронту не змінилася.
- Британські розвідники прокоментували наступ військ РФ у Харківській області та оцінили, чи зможе ворог окупувати обласний центр регіону.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.