На Херсонщині з позицій втекли 12 російських військових – АТЕШ
Джерело: партизанський рух “АТЕШ”
Партизанський рух “Атеш” повідомив, що 12 російських військових покинули свої позиції на передовій у Херсонській області.
“Всі вони самовільно залишили передові позиції і втекли в невідомому напрямку, мабуть, не бачачи іншого способу зберегти собі життя”, – йдеться у повідомленні.
На місці втечі залишилися покинута зброя, військова форма та особисті речі російських солдатів. Дезертири змінили одяг на цивільний, і наразі їх розшукують по всій окупованій Херсонщині.
Серед втікачів з армії РФ є громадянин Молдови, представник гагаузької національної меншини, завербований через прихований рекрутинговий центр ЗС РФ, який діє на території Гагаузії.
“Росія продовжує використовувати вразливі верстви населення та найбідніші регіони, перетворюючи людей на гарматне м’ясо”, – додали в повідомленні.
-
Службовці 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського флоту РФ у Севастополі масово намагаються перевестися до інших частин, щоб уникнути відправки до Курської області.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.