На Хмельниччині судили військового, який застрелив свого керівника
Джерело: Хмельницький апеляційний суд/Facebook
Військовослужбовця, який застрелив офіцера, засудили до 12 років позбавлення волі.
Ярмолинецький районний суд Хмельницької області визнав 36-річного військового винним в умисному вбивстві.
6 лютого цього року молодший сержант прикордонного загону отримав автомат АК-74 та заступив у добовий наряд. Він побачив свого безпосереднього керівника і пішов за ним до офіцерської їдальні. Перед входом вистрелив у нього з автомата, від чого офіцер загинув.
Обвинувачений розповів у суді, що за кілька днів до того начальник побив його і ще одного військовослужбовця. Про те, що сталося, він описав у заяві в прокуратуру, але спочатку хотів це владнати з керівництвом військової частини. Командир пообіцяв все налагодити.
Проте 5 лютого обвинувачений зустрів свого керівника. Та зустріч його нібито дуже налякала: він каже, що не спав, погано почувався, не міг контролювати вчинки. А на ранок його буцімто почали переслідувати нав’язливі думки, ніби він має вистрелити у свого начальника. Чоловік запевняє, що не хотів вбивати його. Однак, свідки й судово-психіатрична експертиза показали, що військовий усвідомлював, що робить.
Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений.
- Суд виніс вирок закарпатському депутату, який торік у грудні підірвав гранати у залі сільради. Він проведе за ґратами решту життя.
- Голосіївський районний суд Києва засудив трьох осіб за вбивство бійця добровольчого формування “Свобода” Олексія Щербини.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.