На Квентіна Тарантіно напали в ресторані Нью-Йорка

Джерело: New York Post

Антиізраїльські активісти напали на голлівудського режисера Квентіна Тарантіно, коли він обідав у ресторані Нью-Йорка в суботу, 15 червня.

Як розповіли у виданні, активісти прийшли до ресторану Che Li на St. Marks Place, де Тарантіно обідав наодинці, та почали викрикувати образи на його адресу.

Потім вони ногами намагалися дістатися вікон автомобіля Тарантіно.

Скриншот

Відомо, що Квентін Тарантіно одружений з ізраїльською співачкою Даніеллою Пік — дочкою культового ізраїльського поп-музиканта Свіка Піка — і живе у Тель-Авіві з дружиною та двома дітьми.

 У НЕК Укренерго повідомили, що 24 липня заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби. Зокрема з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями.