На Київщині чоловік викликав поліціянтів, бо хотів з ними випити чаю
Джерело: патрульна поліція Борисполя
У Борисполі, що на Київщині, чоловік зателефонував на лінію “102”, бо “хотів випити чаю з поліціянтами”.
За даними правоохоронців, від чоловіка надійшов виклик. Він повідомив про спробу самогубства. Патрульний екіпаж виїхав за вказаною адресою.
Прибувши до місця призначення, поліціянти виявили, що дзвінок був хибним. Заявник подзвонив на лінію, бо йому було сумно і він хотів випити чаю з правоохоронцями.
У поліції закликали бути відповідальними та викликати спеціальні служби лише за потреби.
“Ми перевіряємо кожен виклик, який надходить на лінію “102”, тож через хибні дзвінки патрульні можуть не встигнути прийти на допомогу тим, хто дійсно цього потребує”, – наголосили в поліції.
За це передбачена адміністративна відповідальність – накладення штрафу від 850 до 3400 гривень.
- У Києві власник автомобіля викликав поліцію, оскільки забув, де він припаркував свій транспортний засіб.
У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.
Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.
Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.
Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.