На Київщині судитимуть жінку, що на підпитку забила до смерті новонародженого онука

Джерело: ГУНП в Київській області, Київська обласна прокуратура

Правоохоронці Київщини скерували до суду обвинувальний акт стосовно жінки, яка на підпитку забила до смерті свого новонародженого онука.

У листопаді 2024 року жителька Обухова позбавила життя немовля. 63-річна жінка перебувала наодинці вдома зі своїм онуком, якому виповнився тиждень з дня народження. У стані алкогольного сп’яніння вона завдала йому тілесних ушкоджень дерев’яним стільцем.

Після цього жінка поклала немовля у ліжечко, де він згодом помер від отриманих травм.

Слідчі інкримінують жінці умисне вбивство малолітньої дитини, вчинене з особливою жорстокістю (п. п. 2, 4 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). Їй загрожує до 15 років позбавлення волі.

Наразі підозрювана перебуває під вартою без права внесення застави.

Нова клінічна рекомендація розглядає надмірну вагу, діабет, захворювання нирок та серцеві захворювання як тісно пов’язані частини серцево-судинно-нирково-метаболічного синдрому, або синдрому ХКМ.

В рамках 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ уразили судна військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі. Також уражені засоби протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки.

26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.

Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.

У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.