На Київщині судитимуть жінку, що на підпитку забила до смерті новонародженого онука

Джерело: ГУНП в Київській області, Київська обласна прокуратура

Правоохоронці Київщини скерували до суду обвинувальний акт стосовно жінки, яка на підпитку забила до смерті свого новонародженого онука.

У листопаді 2024 року жителька Обухова позбавила життя немовля. 63-річна жінка перебувала наодинці вдома зі своїм онуком, якому виповнився тиждень з дня народження. У стані алкогольного сп’яніння вона завдала йому тілесних ушкоджень дерев’яним стільцем.

Після цього жінка поклала немовля у ліжечко, де він згодом помер від отриманих травм.

Слідчі інкримінують жінці умисне вбивство малолітньої дитини, вчинене з особливою жорстокістю (п. п. 2, 4 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). Їй загрожує до 15 років позбавлення волі.

Наразі підозрювана перебуває під вартою без права внесення застави.

Міжнародна морська організація ООН призупинила свою операцію з супроводу суден через Ормузьку протоку після того, як один з кораблів повідомив про атаку.

Очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус повідомив про наслідки російських атак по регіону.

Контррозвідка СБУ разом з воїнами 3-го армійського корпусу ЗСУ затримали агента РФ, який коригував ворожий вогонь по захисниках Лимана на Донеччині.

Міноборони РФ заявляє про найбільшу нічну атаку на Росію з початку повномасштабного вторгнення.

За повідомленням двох країн, Росія може готувати провокацію у країнах Балтії чи у Польщі, аби перевірити єдність НАТО.