На Київщині судитимуть жінку, що на підпитку забила до смерті новонародженого онука
Джерело: ГУНП в Київській області, Київська обласна прокуратура
Правоохоронці Київщини скерували до суду обвинувальний акт стосовно жінки, яка на підпитку забила до смерті свого новонародженого онука.
У листопаді 2024 року жителька Обухова позбавила життя немовля. 63-річна жінка перебувала наодинці вдома зі своїм онуком, якому виповнився тиждень з дня народження. У стані алкогольного сп’яніння вона завдала йому тілесних ушкоджень дерев’яним стільцем.
Після цього жінка поклала немовля у ліжечко, де він згодом помер від отриманих травм.
Слідчі інкримінують жінці умисне вбивство малолітньої дитини, вчинене з особливою жорстокістю (п. п. 2, 4 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). Їй загрожує до 15 років позбавлення волі.
Наразі підозрювана перебуває під вартою без права внесення застави.
- Уповноважений Верховної Ради України з прав людини ініціював перевірку щодо випадку смерті малюка в Одесі, якого поліціянти знайшли в морозильній камері. З’ясувалось, що ще до інциденту соцслужби ігнорували повідомлення про можливу небезпеку для дітей.
- Фахівці Київської служби порятунку врятували життя немовляти, яке кілька днів перебувало в заблокованій квартирі в Дніпровському районі столиці.
Міжнародна морська організація ООН призупинила свою операцію з супроводу суден через Ормузьку протоку після того, як один з кораблів повідомив про атаку.
Очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус повідомив про наслідки російських атак по регіону.
Контррозвідка СБУ разом з воїнами 3-го армійського корпусу ЗСУ затримали агента РФ, який коригував ворожий вогонь по захисниках Лимана на Донеччині.
Міноборони РФ заявляє про найбільшу нічну атаку на Росію з початку повномасштабного вторгнення.
За повідомленням двох країн, Росія може готувати провокацію у країнах Балтії чи у Польщі, аби перевірити єдність НАТО.