На Київщині судитимуть жінку, що на підпитку забила до смерті новонародженого онука
Джерело: ГУНП в Київській області, Київська обласна прокуратура
Правоохоронці Київщини скерували до суду обвинувальний акт стосовно жінки, яка на підпитку забила до смерті свого новонародженого онука.
У листопаді 2024 року жителька Обухова позбавила життя немовля. 63-річна жінка перебувала наодинці вдома зі своїм онуком, якому виповнився тиждень з дня народження. У стані алкогольного сп’яніння вона завдала йому тілесних ушкоджень дерев’яним стільцем.
Після цього жінка поклала немовля у ліжечко, де він згодом помер від отриманих травм.
Слідчі інкримінують жінці умисне вбивство малолітньої дитини, вчинене з особливою жорстокістю (п. п. 2, 4 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). Їй загрожує до 15 років позбавлення волі.
Наразі підозрювана перебуває під вартою без права внесення застави.
- Уповноважений Верховної Ради України з прав людини ініціював перевірку щодо випадку смерті малюка в Одесі, якого поліціянти знайшли в морозильній камері. З’ясувалось, що ще до інциденту соцслужби ігнорували повідомлення про можливу небезпеку для дітей.
- Фахівці Київської служби порятунку врятували життя немовляти, яке кілька днів перебувало в заблокованій квартирі в Дніпровському районі столиці.
Нова клінічна рекомендація розглядає надмірну вагу, діабет, захворювання нирок та серцеві захворювання як тісно пов’язані частини серцево-судинно-нирково-метаболічного синдрому, або синдрому ХКМ.
В рамках 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ уразили судна військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі. Також уражені засоби протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки.
26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.
Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.
У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.